HGH Fragment 176-191 Nedir? Nasıl Kullanılır?

0

Merhaba sevgili takipçilerimiz. Bugün sizlere peptidlerde kaldığımız yerden devam ediyoruz ve fragment konusunda bilgiler vereceğim. Fragment nedir, ne işe yarar, yan etkileri ve zararı varmıdır, nasıl kullanımı yaygındır, nelerle kombine yapılır onlardan bahsedeceğim. Şimdi sırayla başlayalım.

İçindekiler

Fragment Nedir?

HGH Fragment 176-191 büyüme hormonu olan GH’un sınıfından bir peptid hormonu olarak adlandırılır. Spesifik olarakta HGH Fragment adının GH hormonunun bir parçasını ima ettiği şeklinde görebiliriz. İnsan büyüme hormonu (HGH yani human growth hormone) birtakım işlemlerden geçirilik otaya çıkan HGH Fragment 176-191’dir. Bu peptid yağ yakımını temsil eden bir HGH parçasıdır. Yağ kaybıu ve diyette kullanılmak üzere üretilir ve tek amacı yağ yakımıdır. Fragment çalışmaları çok eski zamanlara dayanmaktadır, yapılan araştırmalar 1980’li yılların başından bugüne süregelen araştırmaları desteklemektedir. Bilim adamları bu konularda sürekli olarak çalışma yaparlar.

Fragment Ne İşe Yarar?

HGH Fragment 176-191, 191 amino asit insan growth hormon molekül zincirinin sonu olarak söylenebilir. GH hipofiz tarafından üretilen bir hormon çeşididir. HGH bunun laboratuvarda üretilen sentetik sürümü olarak gösterilir. Her ikisinde de aynı 191 amino asit zinciri vardır, oluşmaktadır. GH, HGH kullanımı sayesinde güazel bir yağ yakımı ile ilişkilendirilmiştir. Ayrıca etkilerinde iyileşme, sağlık ve bazı yaşlanmayı önleyici yararlarıda vardır. HGH Frag 176-191 etki konsantrasyonuda sadece yağlı yağ hücrelerinde özelliklede lipolitik etkinin artmasıyla olmaktadır.

HGH Fragment lipidlerin ve yağ asitlerinin oluşumunu engelleyen bir yağ kaybı aleti olduğu gösterilir. GH hormonunun sadece bir kısmı olduğu için HGH kullanımıyla ilişkili olarak hiperglisemi sorunu olmaktadır. Zamana zaman bu durum ortaya çıkacak kan şekeri sorunları olmadığı anlamına gelmektedir.

HGH Fragment 176-191 Etkileri Nelerdir?

HGH Fragment doğrudan yağ yakımına yönelik olduğu için başka etkilerini söyleme yanlış olur. Bireylerin metabolizması güçlenir ve yağ daha çabuk yakılmaya başlar, burada düzenli bir HGH’den daha iyi bir alternatif varmı diye sorsanız buna yanıt vermek gerçekten zor.

Bazı kullanıcıların yorumları ve araştırmalarda daha güçlü ve daha uygun bir seçenek olduğu konusunda hemfikirler. Sadece yağ yakımı istenise bu ürün tam size göre.  Eğerki kan şekeri problemleri HGH ile kontrol edilemiyorsa fragmenti denemek mantıklı olabilir. Spor yaptığınız sırada daha güçlü bağıklık sistemi, iyileşme süreci ve antş-aging gibi özellikleri bu ürünü eşsiz yapar.

HGH Fragment 176-191 Yan Etkileri Nelerdir?

HGH Fragmentin en yaygın olarak görülen yan etkisi cildinizde enjeksiyon yapılan yerin tahriş edilmesi olarak bilinir. Enjeksiyon yapılan bölgede ilaç değdikten sonra ağrıma ve kaşıntı yapabilmektedir. Bu sorunu gidermek içni farklı bölgelerden derialtı enjeksiyonu yapmak herzaman daha yararlıdır. Eğer ki enjeksiyon yüzünden çok şiddetli ağrı olursa bu ürün hakkında tereddüt etmelisiniz, çünkü kaliteli bir HGH Fragment asla böyle bir yan etki yapmamaktadır. Diğer yan etkilerde ekstremitelerde şişme yapabilir, baş ağrısı ve su tutması yaygın olarak HGH ile ilişkili herhangi bir ödem türü gibi olasılıklar arasında değildir.Kullanıcılar bu ürünü kullanırken kan şekeri düşüşlerine maruz kalmazlar. HGH Fragment tiroit ve testiküler fonksiyonları etkilemez ve kullanımıyla virilizasyon konusunda herhangi bir sorun olmamaktadır.

HGH Fragment Kullanımı Nasıldır?

Evet, çok insanın merak ettiği nasıl kombin yapabiliriz sorusu. Cutting dönemlerinde Igf1 ile çok iyi kombine olurlar. Follistatin ve Activin küründe de yağ yakımını hızlandırması için kullanılmaktadır. Kullanım olarak günde en az 200mcg kullanılması en fayda sağlayacak kullanım çeşididir. İnsülin iğnesiyle derialtı enjeksiyonuyla yapılır.  En max seviyede yarar istiyorsanız aç karınla almalısınız. Enjeksiyondan iyi verim almak ii,çin en az 2 – 3 saat yemek yenmemelidir. Yağ yakımına ve kilo vermeye uygun beslenmeyle desteklenmelidir. Yoksa yüksek karb. etkisinde kalıp etkisi azalacaktır. En iyi kullanımı ben şu şekilde yapıyordum.

Sabah : Uyandığım gibi enjeksiyonu yapıp kardiyoya gidiyorum ve kardiyo dönüşünden 40 45dk sonra düşük karb. ve yağ içerikli güzel bir kahvaltı yapıyordum.

Uyku Öncesi : Son öğününüzden 3 saat sonra uyumadan önce alabilirsiniz.

Diğer alternatifte idman öncesi, bu yukarıda 2 şeyi yapamazsanız spor öncesi mümkün olduğunuz kadar aç veya sadece proteinle beslenmiş şekilde kullanmanızı öneriyorum.


Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.